pnömatik deney seti aynı zamanda PLC eğitimi için de kullanılabilir.
0262 644 1215
info@gurcelikakademi.com

Pnömatik Deney Seti

Pnömatik Deney Seti

pnömatik deney seti

Öğrencilerin pnömatik ve elektropnömatik eğitimlerinde kullanmak üzere hazırlanan pnömatik deney seti aynı zamanda PLC eğitimi için de kullanılabilir. Eğitimi daha kalıcı hale getirmek ve ileri ki öğrenmelerinden kolaylık sağlaması açısından deney setinde seçilen parçalar endüstriyeldir. Endüstride sıkça kullanılan parçalar tercih edilerek bire bir deney seti oluşturulmuştur. Endüstriyel parça seçimi, öğrencilere iş koşullarında kolaylık sağlayacaktır.

Elektropnömatik ve pnömatik deney setleri arkalı önlü dört ile altı öğrencinin beraber çalışmasına olanak sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Temel seviye, ileri seviye, çantalı gibi farklı ihtiyaçlara göre tasarlanmış eğitim setleri bulunmaktadır. Deney setlerinin modeline göre eğitim masası ve kompresöre ihtiyaç duyulabilir. Günümüz itibariyle ileri teknolojilerin sıklıkla yaygınlaşmış olmasının doğal sonucu olarak elektropnömatik kurslarına olan ilgi de günden güne artış göstermektedir.

Çantalı Pnömatik Deney Seti

Yer açısından sıkıntı çeken kurumlar için özel olarak tasarlanan çantalı pnömatik deney seti yer kaplamaz. Kısıtlı alanı olan okul ve laboratuvarlar veya laboratuvarı olmayan okullar için uygundur. Kullanıldıktan sonra saklanması kolaydır. Temel seviyeyi içeren sette elemanlar çantaya monte edilmiştir. Bu setin kullanılabilmesi için kompresöre ihtiyaç duyulmaktadır. Temel seviyede tüm uygulamalar için uygun olan bir settir. Elektropnömatik deney setlerinin uluslar arası kalite standartlarını gözetiyor olması; elbette ki beraberinde önemli kazanımları getiren bir durum olarak tanımlanmaktadır.

Temel Seviye Pnömatik Deney Setleri

Temel seviye pnömatik deney seti ile lojistik uygulamaları, pnömatik devre uygulamaları, mekanik valf uygulamaları, debi ve basınç uygulamaları, tek-çift etkili silindir uygulamaları, silindirde hız ayarı gibi uygulamalar temel seviyede yapılabilmektedir. Gerekli tüm ekipmanlar setin içinde bulunmaktadır. Bu setin kullanılması için kompresör ve uygulama masasına ihtiyaç duyulabilir.

Firmamız elektropnömatik ve pnömatik deney seti üretiminde endüstriyel parça tercihi ile öğrenciler için kolaylık sağlar. Eğitimciler ve öğrenciler için kolay kullanılabilir ve güvenilir ürünleri ile sağlıklı bir çalışma ortamı yaratır. İSO kalite standartlarına uygun üretilen setler CE normlarındadır. Setler uzun ömürlüdür. Yedek parça ve ekipmanları da üretilmektedir. Deney setlerinin parçaları birbiri ile uyumlu olup gerektiğinde farklı uygulamalarda da kullanılabilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir