S7-1200 PLC eğitim seti, kumanda kontrol sistemlerin
0262 644 1215
info@gurcelikakademi.com

PLC Eğitim Seti

PLC Eğitim Seti

S7-1200 PLC eğitim seti

Programlanabilir lojistik kontrolör olarak isimlendirebileceğimiz PLC sistemleri, mantık işlemleri, bellek fonksiyonları, sayıcı ve zamanlayıcı gibi elemanlara ihtiyaç duymadan kumanda ve kontrol işlemlerini düzenleyebileceğiniz entegre cihazlardır. S7-1200 PLC eğitim seti, kumanda kontrol sistemlerini programlamak ve etkili bir şekilde kullanmanızı sağlayacak eğitim araçlarıdır. Üst düzey teknolojiler kullanılan makinelerde ve üretim bantlarında pratik çözümler sağlayan bu sistemlerin etkin kullanımı sağlayacak personelin yetişmesinde tartışmasız öneme sahiptir.

PLC Sistemlerin Farkı ve Eğitimi

PLC sistemleri elektrik, elektronik, robotik sistemlerin kullanıldığı otomasyon bantlarında ve endüstrinin pek çok dalında basit ve kullanışlı çözümler sunan kumanda kontrol sistemidir. Bu sistemler daha az yer kaplar ve daha az arıza yapar. Farklı sistemlere entegre edilebilir. Fiziksel koşullardan etkilenmez. Giriş ve çıkışları kolaylıkla izlenebilir. Üretimde ve yönetimde kolaylık sağlayacak bu cihazların kullanılması için iyi yetişmiş personele ihtiyaç duyarsınız. S7-1200 PLC eğitim seti sayesinde ihtiyacınız olan personel en iyi şekilde yetişir.

PLC Eğitim Setinin Sağladığı Avantajlar

Milli Eğitim Bakanlığı, Yüksek Öğrenim Kurumu ve Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından uygun görülen, TSE garantili ve CE belgeli eğitim setleri üretmekteyiz. Yıllardır endüstriyel alanda makine ve üretim bantları tasarımı ve üretimi yapmakta olan firmamız bu alandaki eksiklerin farkına vararak eğitim setleri tasarlamaya ve üretmeye başlamıştır. Sektörel deneyimimizden yola çıkarak işletmelerin ihtiyacı olan teknik personelin eğitimini sağlayacak eğitimler vermeye başladık.

Temel seviye, orta seviye ve ileri seviye olmak üzere hazırladığımız eğitim programlarımızın yanı sıra ihtiyaca uygun olarak eğitimler verilmektedir. Kendi eğitimlerimizde ve kurumların eğitimlerinde kullanılmak üzere tasarladığımız, ürettiğimiz S7-1200 PLC eğitim seti güvenli ve kolay kullanılabilir cihazdır. Üç yıl garantili ve beş yıl parça garantisi ile ürettiğimiz eğitim seti eğitimcilerdende tam not almıştır. Uygulama kitabıyla birlikte kolay taşınır çanta modeli olarak tasarladığımız eğitim seti her seviye eğitimi için uygundur. Firmamız nitelikli deney ve eğitim setlerinin adresi konumunda bulunduğu için en kaliteli setleri sizlerle buluşturmaktadır. Bu avantajlı hizmetlerle tanışmak için ise firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir