PLC eğitim seti modelleri arasında bulunan, Asenkron Motor Eğitim
0262 644 1215
info@gurcelikakademi.com

PLC Eğitim Seti Modelleri

PLC Eğitim Seti Modelleri

PLC eğitim seti modelleri

PLC eğitimleri için üretilen ve kullanıma sunulan PLC eğitim setlerinin modelleri farklı olabilmektedir. Farklı özelliklerde PLC modelleri ve özellikleri mevcuttur. PLC eğitimi için sunulan eğitim seti modellerinden bir tanesi PLC ve HMI panel eğitim setidir. Bu setin dokunmatik panel özellikleri vardır. Çeşitli uygulamaların ve bağlantıların uygulamalı şekillerde gösterilmesini sağlayan eğitim seti tercih edilebilmektedir. PLC eğitim seti modelleri arasında bulunan, Asenkron Motor Eğitim Seti, PLC işlemleri için en sık kullanılan cihazların arasındadır. Cihazda hız kontrol özellikleri ve dokunmatik panel özellikleri mevcuttur.

PLC eğitimi için kullanılan setlerden olan sensör ve sıcaklık kontrol eğitim seti ise gıda ve tekstil alanlarında sıklıkla kullanılan setler arasındadır. Set içinde termostat, SSR ve çeşitli sıcaklık sensörleri bulunur. Cihazın nasıl kullanılacağı hakkında bilgiler set üzerinde bulunmaktadır.  En sık kullanılan PLC modelleri arasında yer alan Mekatronik Eğitim seti çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Eğitim setinin içinde hız kontrol ünitesi, pnömatik üniteler, uyarı lambaları ve dokunmak panel özelliği mevcuttur.

 PLC Mekatronik Eğitim Setleri Nedir?

Piyasada bulunan PLC eğitim seti modellerinin içinde olan ve 3 farklı çeşidi olan eğitim setleri farklı özellikleri sahiptir. Eğitim setleri numaralandırılarak müşterilere sunulmaktadır. Eğitim setlerinin özellikleri arasında dokunmatik paneller, Asenkron motor, step motor ve çeşitli sensörler bulunmaktadır. Bu eğitim setlerinin en büyük özellikleri arasında uygulamalı eğitimlerde sık kullanılması vardır.

Siemens PLC Modeli Nedir?

PCL eğitim setleri arasında bulunan Siemens üretimli PLC panellerin çeşitli özellikleri vardır. 9 tane dijital giriş ve çıkışa sahip olan PLC eğitim seti, piyasada en çok kullanılan PLC eğitim seti modelleri arasındadır. Ethernet ve analog girişlerine sahip olan eğitim setinde yazılım dli ise İngilizcedir. RS haberleşmeleri mevcut değildir. En kaliteli eğitim seti modelleri için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir