PLC eğitim seti fiyatları öğrencilerin ve okulların alabilecekleri seviyededir.
0262 644 1215
info@gurcelikakademi.com

PLC Eğitim Seti Fiyatları

PLC Eğitim Seti Fiyatları

PLC eğitim seti fiyatları

PLC eğitim seti ürünleri herhangi bir kısıtlama yapılmadan öğrencilere sunulmaktadır. Öğrencilerin derslerinde kullanabileceği eğitim setleri renk renk hazırlanmasının yanında öğrenciler için yapılan çizimlerle dikkat çekmektedir. PLC eğitim satı sunulurken yanında örnek proje dosyaları ve uygulamaların örnekleri de verilmektedir. PLC eğitim setler HMI, Mekatronik ve taşınabilir setler olarak öğrencilere sunulur. Her eğitim setinin özelliğinde ve fiyatında farklılıklar olabilir.   PLC eğitim seti fiyatları öğrencilerin ve okulların alabilecekleri seviyededir.

Oldukça uygun fiyata sunulan PLC eğitim setleri, öğrencilerin parça besleme üniteleri, baskı birimleri ve analog işlemler konusunda bilgi almasını sağlamaktadır. PLC eğitim seti çeşitli mekanik parçalardan oluşur. Öğrencilerin programlama beceresini kazanmasını sağlayan deney setleri de eğitim seti ile birlikte verilir. Analog girişin yapılabildiği PLC, 9 giriş ve çıkışa sahip cihazla kullanılmaktadır. Renk ve çeşitli özellikleri farklı olan PLC, mekanik komutların deneyimlenmesini sağlamaktadır.

PLC Eğitim Seti Delta Modeli

Delta PLC ismini alan PLC eğitim seti dijital olarak 8 giriş ve 12 çıkışa sahiptir. 4.3 inch renkli donanıma sahip olan eğitim seti RS232 VE RS485 haberleşmeyi sağlar. USB üzerinden programın atılamadığı eğitim seti, Ethernet girişine de sahip değildir. Programlama dili STL ve LADDER olan eğitim setinin programlama yazılım dilleri ise Türkçedir. Analog girişlerin olmadığı eğitim setinde PLC editörü ücretsiz olarak sunulmaktadır. PLC eğitim seti fiyatları oldukça uygundur. Bu da PLC eğitim setlerini çok daha ulaşılır kılmaktadır.

PLC Eğitim Seti KINCO Modeli

PLC destekli eğitim setlerinden olan KINCO, 9’ar adet dijital giriş ve çıkışa sahiptir. 4.3 inch tam renge sahip olan eğitim seti haberleşme olanaklarını sağlamaktadır. USB den program atılabilme özelliğiyle öne çıkan setin yazılım dili ise İngilizcedir. 2 adet analog girişi olan PLC eğitim seti fiyatları için bizlere ulaşabilirsiniz. En kaliteli ürünleri uygun fiyatlara sizlere sunmaktayız. Böylece PLC eğitimi alanında önemli bir hizmeti de yerine getirmekteyiz. Elbette ki PLC eğitim setlerinin uygun fiyatlı olmasının yanı sıra nitelikli ürünlerden oluşması da son derece önemli olmaktadır. Bu kapsamda firmamız; uluslar arası kalite standartlarını gözeterek; mükemmel çalışmalara imzasını atmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir