PLC Eğitim Seti Fiyatı ile daha kolay temel eğitim alabilirsiniz.
0262 644 1215
info@gurcelikakademi.com

PLC Eğitim Seti Fiyatı

PLC Eğitim Seti Fiyatı

PLC Eğitim Seti Fiyatı

PLC eğitimi almak veya aldıkları eğitimi ileri seviyede yapmak isteyenler için piyasada çeşitli eğitim setleri bulunur. PLC eğitim setleri, tek başına uygulanabileceği gibi değişik materyallerle birlikte de kullanılabilir. Analog uygulamalarda kullanım amacıyla frekansı ayarlanabilen osilatörve potansiyometre ile beraber kullanılan panellerde mevcuttur. Mevcut panel üzerinde dsubkonnektörlerde bütün giriş ve çıkışlar bir arada bulunur. Bu durum sayesinde PLC uygulama modülleri ile uyum içinde çalışır. PLC ve dokunmatik panel kullanımı eğitimini içeren, PLC inputoutput bağlantılarının buton, sensör ve röle kullanılarak yapımını uygulamalı bir şekilde anlatan PLC Eğitim Seti Fiyatı ile daha kolay temel eğitim alabilirsiniz. Bu ürünlerin fiyatlarının uygun fiyat aralığında olması; elbette ki birtakım kazanımları da beraberinde getirmektedir. Bu sayede sorunsuz bir şekilde PLC eğitiminin alınması noktasında önemli bir kazanım da elde edilmiş olmaktadır.

PLC Eğitim Seti İçeriği

Gıda, paketleme ve demir çelik sektöründe kullanılan sensörlerin nasıl bağlanacağını detaylı bir biçimde anlatan set sayesinde firmaların iş yükü hafifler. Trafik lambalarının yoğun olarak kullanıldığı kavşaklar üzerinde, PLC ve dokunmatik HMI panel kullanılarak 4’lü otomasyonu sağlayan setlerde vardır. PLC Eğitim Seti Fiyatı içeriğinde:

  • Basınçsensörü
  • redüktör
  • pnömatik ünite
  • inverter
  • Uyarı lambası
  • konveyor bant
  • Asenkron motor
  • sensör bulunan set senaryolarla desteklenerek set şeklinde satışa sunulur.

PLC Eğitim Setine Eklenecek Aksesuarlar

Ayrıca bu setin içerisine sadece renk sensörü eklenerek oluşturulan set de satılmaktadır. PLC ve dokunmatik panel kullanılarak içerisinde asenkron motor, inverter, step motor, loadcell, pnömatik üniteler ve sensörler yardımıyla üretilen senaryoların uygulandığı set ile bağlantı kurmak istediğiniz üniteyi oluşturursunuz. Bu eğitim setleri tüm eğitim kurumları için istedikleri doğrultuda kurulum ile birlikte firma tarafından yapılır. PLC eğitim seti fiyatı markaya ve istediğiniz özelliklere göre değişkenlik gösterir. Omron 5.7″ dokunmatik panel 531 euro olarak satılır. Gene Omron cpm1a ve cpm2a modeli olan analog girişli panel 118 Euro’dan satılmaktadır. Siemens S7 200 digital giriş çıkışa sahip cihazı da 472 Euro’dan satışa sunuyoruz. Elbette ki bu ürünlerin fiyatlarının zaman zaman güncellendiği biliniyor. Bu kapsamda firmamız bu ürünleri mümkün olan en uygun fiyattan sunmak noktasında önemli bir başarıya da imzasını atmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir