PLC Deney Seti Fiyatları, parçaların aktarılma sistemleri, kontrollü
0262 644 1215
info@gurcelikakademi.com

PLC Deney Setlerinin Fiyatları

PLC Deney Setlerinin Fiyatları

PLC Deney Seti Fiyatları

Okullarda akıllı tahta ile uyumlu, üzerinde örnek proje uygulamaları olan Türkçe PLC yazılımına sahip setler tamamen mekatronik yapılardan oluşur. Konveyör bant ünitesi ile tüm fonksiyonları ayarlanabilme özelliğine sahiptir. PLC Deney Seti Fiyatları, parçaların aktarılma sistemleri, kontrollü konveyör bant, sensör çeşitlerini, parça tanıma ve ayırma seçimlerini ve kullanılma amaçlarını bulunduran ileri seviyede PLC programlamaya imkân sağlayan mekatronik bir deney setidir. Taşlanmış krom saç ve alüminyumdan imal edilmiştir. Öğrenciler için otomasyon yazılımını kolay öğreten bir settir. Yaygın kullanım ağı ve bol yedek parçaları ile sektörde tercih edilebilecek ürünleri temin etmede zorluk yaşamazsınız.

PLC Deney Seti Fiyatları

Soğutuculu PLC Deney Setinin Fiyatları

100*80*160mm ölçülerine sahip ister soğutuculu, isterseniz soğutucusuz seçenekleri ile 0-24 V ayarlı DC çıkışlı, 220 volt 15 watt, ön ve arka yüzü serigrafik baskılı PLC setleri de kolay ve pratik montaj yapılabilir. Uygun fiyatlı olarak sizlere sunduğumuz ürün 60 TL satışa sunulmuştur. Akım ve gerilim ayarlı bir diğer model ise akım ayarı sayesinde pil şarjı yapma imkanına sahiptir. Hazır olarak voltmetre ve ampermetre ayarlı olarak tasarlanmıştır.

On-off ışık ayarları ve diğer tüm vidaları ön panele yerleştirilmiştir. Ayrıca montaj için gerekli tüm aksamlar içerisinde mevcuttur. Transistörlü kısa devre koruması sayesinde kolaylık sağlar. Bu PLC deney seti fiyatları ise 90 TL’dir.

Kademeli PLC Deney Seti Fiyatları

Kademeli frekans hassasiyet ve genlik ayarlı, ortak şase bağlantılı bir model de saç kutu üzerine serigrafik baskılı olarak satışa sunulur. Diğer modeller gibi tüm vidalar ve on-off düğmeleri ön panele yerleştirilmiştir. Ortak şase bağlantısı ve kısa devre uyarı LED sistemi mevcuttur. 2*12 V AC çıkışına sahip olan PLC Deney Seti Fiyatları ise 150 TL civarındadır. Üçgen, kare ve sinüs dalga çıkışına sahip olan ürünümüz 4 kademeli frekans ayarı ile tercih edilmektedir. Alanında uzman ve profesyonel olabilme kabiliyetine sahip olan firmamız; uluslar arası kalitede deney setlerini müşterileriyle buluşturmaktadır. Bundan dolayı firmamız kaliteli deney setlerinin adresi konumunda da yer almaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir