otomatik kumanda eğitim seti uygulama dokümanları ile
0262 644 1215
info@gurcelikakademi.com

Otomatik Kumanda Eğitim Seti

Otomatik Kumanda Eğitim Seti

otomatik kumanda eğitim seti

Güvenli çalışma ortamı sağlayan, Milli Eğitim müfredatına uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiş olan otomatik kumanda eğitim seti uygulama dokümanları ile birlikte sunulmaktadır. Eğitim setinin içinde pratik uygulamaların yer aldığı deney kitabı da bulunmaktadır. Eğitim setlerimiz tek yönlü ve çift yönlü olarak üretilmektedir. Çift yönlü eğitim setleri iki öğrencinin birlikte çalışmasına imkân sağlamaktadır.

Otomatik kumanda eğitim setleri istenilen talep doğrultusunda istenen marka ve modelde PLC eklenebilmektedir. Ayrıca tek fazlı röle sistemi de monte edilebilmektedir. Taleplerinize göre tasarlanarak üretilmektedir. Eğitimciler ve öğrenciler için güvenli ve şık bir tasarıma sahiptir.

Otomatik Kumanda Eğitim Setinin Teknik Özellikleri

  • 24 VDC kumanda katı beslemesi,
  • 50 VAC güç katı beslemesi,
  • Çok fonksiyonlu zaman rölesi mevcuttur.
  • Yüksek güvenlikli şık tasarım, fleksiglas kaplama
  • İsteğe göre dizayn
  • Birçok farklı uygulamalara sahiptir.
  • Uygulama kitabı ve deney kitapçığı bulunmaktadır.

otomatik kumanda eğitim seti

Oldukça gelişmiş fonksiyonlara sahip otomatik kumanda eğitim seti her seviye eğitim için yeterlidir. Üstelik bu ürün uluslar arası kalite standartları gözetilerek üretilmiştir. Bu sayede hemen her seviyede kurs ve ders programlarına uygun olarak hizmet sunabilmektedir. Yine fiyat ve kalite ekseninde de bu eğitim setinin son derece başarılı olduğunu söylemek mümkün olmaktadır.

Otomatik Kumanda Eğitim Setinin Avantajı

MEB müfredatının tüm modüllerine uygun olan otomatik kumanda eğitim setleri birçok farklı uygulamayı bir arada sunmaktadır. Uygulama dokümanları ve deney kitapçığı ile kullanımı kolaydır. Rahatlıkla devre kurulumu yapılır, tüm kumanda elemanlarını bir arada bulundurur. Son teknolojilerin gereklerine uygun olarak tasarlanmıştır. Öğrencilerin kolayca öğrenip pratik yapabileceği, otuza yakın deney seçeneği barındıran oldukça fonksiyonel bir eğitim setidir.

Firmamızca hazırlanan tüm eğitim setlerinde olduğu gibi otomatik kumanda eğitim seti de garantilidir. ISO standartlarına uygun olarak hazırlanmıştır. Eğitim setlerimiz kendi tasarım ve üretimimiz olup yılların bilgi ve deneyimine dayanmaktadır.  Eğitim setlerimiz gelişen teknolojiye uyum sağlayan nitelikli teknik personel yetiştirmeyi hedeflemektedir. İşletmelerin tam donanımlı teknik personel ihtiyacına yönelik eğitimler ve eğitim araçları sunan firmamız böylece gençlerin ve ülkemizin geleceğine de katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir