S7-1200 mini PLC Eğitim Seti MEB müfredatına uygundur.
0262 644 1215
info@gurcelikakademi.com

Mini PLC Eğitim Seti

Mini PLC Eğitim Seti

S7-1200 mini PLC Eğitim Seti

PLC (Programlanabilir Lojistik Kontrol) cihazları otomasyon sistemlerde kullanılan yeni nesil kumanda sistemleridir. Karışık ve oldukça zor olan otomatik kumanda sistemlerinde oldukça kolaylık sağlar. Endüstrinin her dalında kullanılabilen bu PLC sistemlerinin öğrenilmesi için geliştirilmiş S7-1200 mini PLC Eğitim Seti MEB müfredatına uygundur.

Günümüz endüstrisinde teknolojiler hızla gelişmektedir. Bu hızlı gelişime ayak uyduracak yetişmiş eleman ihtiyacının karşılanması için okullarda ve kurumlarda eğitimler verilmektedir. Bu eğitimler sayesinde yeni teknolojilerin daha etkin kullanılması sağlanmaktadır. S7-1200 mini PLC eğitim setleri ile işletmelerin ihtiyacı olan teknisyen, tekniker ve mühendislerin yetiştirilmesine destek sağlanmaktadır. Elbette ki PLC eğitim setine sahip olmak; beraberinde önemli kazanımları getiren bir olgu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Mini PLC Eğitim Setinin Özellikleri

Uygulama dokümanları ile birlikte sunulan bu S7-1200 mini PLC eğitim seti temel uygulamaları pratik bir şekilde öğrenilmesi sağlanır. TSE ve CE belgelerine sahip olan bu eğitim seti yerli üretimdir. Basittir ve kolaylıkla kullanılabilir. Yüksek güvenlikli olup kullanıcı dostu bir settir. Beş yıl garantili olan bu setler okullar ve işletmeler için temel eğitim verilmek üzere tasarlanmıştır. Simülatör uygulamalarını rahatlıkla yapabileceğiniz, giriş ve çıkışların LED’ler ile izlenebileceği setlerdir. İhtiyaca uygun olarak farklı modeller de tasarlanmaktadır.

PLC Eğitim Seti Üretici Firma

Endüstrinin birçok alanı için eğitim setleri tasarım ve üretimi yapmakta olan firmamız aynı zamanda eğitimler de düzenlemektedir. Yeni teknolojilerin kullanıldığı endüstri alanlarında ihtiyaca uygun teknik elemanların yetiştirilmesi adına hizmet veren kurumumuz geçmişten günümüze taşıdığı birikimlerini eğitim alanında işletmelere sunmaktadır.

Gençlerimizin ve ülkemizin geleceği için yerli tasarım ve üretim ile S7-1200 mini PLC eğitim seti temel ihtiyaçlarınızı karşılayacak düzeydedir. Farklı model ve seviyelerdeki eğitim setleri ve eğitimlerimiz ile geleceğe atılacak adımlara katkı sağlamak firmamızın misyonunu oluşturmaktadır. Farklı sektörler için makine tasarımı ve üretimi yapan firmamız şimdi eğitim akademisi ve eğitim setleri ile de sizlerin yanınızda. Firmamız yeni nesil eğitim seti söz konusu olduğunda en modern PLC eğitim setlerini sizlerle buluşturma kabiliyetine sahip olmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir