En iyi PLC kursu iki farklı seviyede eğitim vermektedir.
0262 644 1215
info@gurcelikakademi.com

En İyi PLC Kursu Hizmeti

En İyi PLC Kursu Hizmeti

En iyi PLC kursu

Programmable Logic Controller ifadesinin Türkçe karşılığı Programlanabilir Mantık Denetleyicisi’dir. Kısaca PLC olarak bilinmektedir. PLC, algılayıcılardan aldığı bilgileri kendine verilen programa göre işlemektedir. İşlediği sonuçları iş elemanlarına aktaran mikrobilgisayar sistemi için kurslar verilmektedir. En iyi PLC kursu iki farklı seviyede eğitim vermektedir. Bilgi düzeyine göre;

  • Temel PLC Eğitimi
  • İleri seviye PLC Eğitimi

Bilgi seviyesine göre kişiler temel ile ileri eğitimin karması olan bir eğitime de dahil olabilir. Verilen eğitimler neticesinde kursiyerler yapılacak işe uygun PLC seçimini öğrenir. Aynı zamanda PLC’de merdiven diyagramı ile programlamayı doğru olarak yapmak mümkün olacaktır.

En iyi PLC kursu

Neden En İyi PLC Kursu Seçilmeli?

Hedefine kitlenmiş olan kişiler yaptıkları işte en iyi olmak isterler. En iyi PLC kursu hedefine yoğunlaşmış olan bireylere en büyük desteği ve eğitimi vermektedir. Kursların amacı, programlama mantığını, PLC yapısını kursiyerlere bilgi olarak aktarmaktır. Uygulamalı örnekler yapılarak genel veri komutlarının kullanımına yönelik program yazımı anlatılır.

Kurslara programla ilişkili bütün kurumlar ve kişiler katılabilir. Özellikle Meslek Lisesi, Anadolu Teknik Meslek Lisesi, Teknik Lise, Meslek Yüksek Okulu, Mühendisliköğrencileri katılarak eğitim alabilirler. Endüstriyel elektronik ve otomasyon, uydu sistemleri, kontrol sistemleri, görüntü ve ses sistemleri, oto elektroniği gibi alanlarda çalışanlar için de ideal bir program sunmaktadır. Kurs seçimi konusunda hassas bir çalışmaya imza attığınız zaman; yüksek kalite standartlarında bir PLC kursu almış olursunuz.

En İyi PLC Kursunun Ücretleri

Temel ve ileri seviyedeki eğitimlerin tamamlanması için belli bir süre gerekmektedir. Temel eğitim 20 saatte, ileri seviye ise 20 saatte verilmektedir. Temel koşulda eğitim almak için ön koşul aranmazken ileri seviyeye katılabilmek için temel PLC programlama eğitiminin alınması şart koşulur. Kursun ücreti oldukça ekonomik olup tekil veya gruplar şeklinde alınabilir.

Temel ve ileri seviyelerde verdiğimiz eğitimlerin içerikleri farklıdır. En iyi PLC kursu olarak kurumumuz en iyi eğitimcileri kursiyerlerimiz ile buluşturmaktadır. Bu kapsamda bizimle iletişime geçerek; sorunsuz ve yüksek kalite standartlarına sahip kurs faaliyetlerimizden yararlanabilirsiniz. Böylece çağın gereklerine uygun bir şekilde kendinizi geliştirebilir; donanımsal olarak da etkili bir eğitim almış olursunuz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir