çift yönlü otomatik kumanda seti oldukça önemli bir tasarımdır.
0262 644 1215
info@gurcelikakademi.com

Çift Yönlü Otomatik Kumanda Seti

Çift Yönlü Otomatik Kumanda Seti

çift yönlü otomatik kumanda seti

PLC’nin en önemli avantajları; elektriksel gürültülere, sıcaklık değişimlerine ve fiziksel müdahalelere dayanıklı tasarımlar olmalarıdır. PLC sayesinde az zamanda daha çok ve daha kaliteli üretim yapmak imkanı nedeniyle günümüz otomasyon sistemlerinde PLC ile kontrol kullanılmaktadır. Endüstriyel üretim için bu kadar önemli olan PLC konusunda öğrencilere ve bu alanda çalışanlara gerekli eğitimlerin verilmesi için çift yönlü otomatik kumanda seti oldukça önemli bir tasarımdır.

Teknolojinin hızlı gelişimi, pek çok işlemin aynı anda ve kısa sürede güvenli şekilde yapılmasını mümkün kılmıştır. PCL kavramı; İngilizce “Programmable Logic Controller” (Programlanabilir Lojik Kontrol Cihazı) kelimelerinin baş harflerinden oluşmaktadır. fabrikalardaki üretim kısımlarında ya da makinelerin kontrol edilmesi gibi işlemlerin denetiminde kullanılan otomasyon cihazlarına verilen isimdir.

Çift Yönlü Otomatik Kumanda Setinin Özellikleri

2004 yılından beri otomotiv, beyaz eşya ve kırtasiye sektörlerine yönelik makine tasarımı ve imalatı yapan Gürçelik Akademi alanında uzman olan bir firmadır. 2019 yılından itibaren sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi gelecek nesillere aktarma amaç ve ülküsüyle eğitim dünyasına yönelik faaliyetlere de başlamıştır.

çift yönlü otomatik kumanda seti

Değerli öğretmen ve öğrencilerimize ve çalışanlara yönelik hazırlanan “çift yönlü otomatik kumanda seti” ile farkı hissedeceksiniz. Bu tasarım sayesinde aynı anda PLC programlarını uygulamalı şekilde yaparak sonuçlarını görebilme özelliğine sahiptir. Ellektrik makineleri laboratuvarında yapılan deneylerin elektriksel kumandasını ve PLC ile kumandasını yapabilme Özelliğine de sahiptir. PLC kontrol sisteminin kumanda devresine göre farklarını gözlemleyebilme imkanlarına sahip olacaksınız.

 Çift Yönlü Otomatik Kumanda Setinin Avantajları

Çağdaş ve teknolojik eğitim partneriniz olma gayesiyle yola çıkan Gürçelik Akademi, çift yönlü otomatik kumanda seti ile ihtiyacınız olan tasarımı sizlerle buluşturuyor. Milli Eğitim Bakanlığı müfredatındaki tüm modülleri içeren, iki taraflı dizaynı ile aynı anda iki öğrencinin çalışmasına imkan sağlamaktadır. Talebe göre dizayn edilebilen, güvenli çalışma ortamı sağlayan, şık tasarımıyla dikkatleri çekiyor.  Flexiglass yüzeyi ve daha pek çok özelliği aynı anda sizlere sunan bu set, vazgeçilmeziniz olacak.  Söz konusu ürünlerin yüksek kalite standartlarına sahip ve en güncel teknolojilerle donatıldığını söylemek mümkün olduğu için uzmanlar tarafından da bu ürünler önerilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir