HAKKIMIZDA – Gürçelik Akademi
0262 644 1215
info@gurcelikakademi.com

HAKKIMIZDA

2004 yılından bu yana başta otomotiv, beyaz eşya ve kırtasiye sektörlerine yönelik olmak üzere makine tasarımı ve imalatı yapmaktayız. Makine imalatı, ve  otomasyon sistemleri entegratörü kavramlarının yanı sıra 2019 yılından itibaren edindiği bilgi ve tecrübesini paylaşmak ve gelecek nesillere aktarmak adına eğitim alanında faaliyetlerine başladık.

Toplam Kalite Yönetimi kapsamında iç eğitimlerle başlayan süreç, Akademi’nin temellerini oluşturmuştur. Üretim sistemleri tasarım ve üretim kalitesi, deney setlerinin imalatında, makina föyleri ve mühendislik knowhow’ı dökümantasyonun kaynağını meydana getirmiştir.

Hızla gelişen teknolojiler işletmelerin üretim sistemlerinin tasarımını, imalatını, montajını, devreye almasını ve bakımını yapabilecek nitelikte eleman ihtiyacı oluşturmuştur. Yüksek teknoloji ihtiva eden üretim sistemlerinin öğretilmesi için geliştiğimiz eğitim setlerimiz işletmelerimizin ihtiyaç duyduğu mühendis, tekniker ve teknisyenlerin yetiştirilmesinde kullanılacak temel materyallerdir.

Endüstriyel Otomasyon, Endüstriyel Elektronik, Programlanabilir Lojik Kontrolörler (PLC), Human Machine Interface (Paneller), Supervisory Control And Data Acquisition (SCADA),Endüstri 4.0, Üretim Yürütme Sistemleri (MES), Internet of Things (IoT), Görüntü İşleme (Image Processing), Big Data, Endüstriyel Robotlar gibi teknoloji eğitimlerini devreye almıştır. Ayrıca makinelerin hareket sistemlerindeki klasik kaynaklar Pnömatik, Elektropnömatik, Hidrolik, Elektrohidrolik, Elektrik Motorları ve Sürücüleri   gibi pek çok konuda eğitim düzenekleri imalatı ve eğitimleri ile faaliyet göstermekteyiz.

Eğitim setlerimiz; basit ve kolay kullanılabilir yapıları, yüksek güvenliği ile kullanıcı dostu, talebe göre tasarımları, CE ve TSE belgeleri, yerli imalat belgeleri, 5 yıl garantileri, zengin dökümantasyonları ile okullarımız ve işletmelerimiz için güçlü bir alternatiftir.

“Ülkemiz için, çocuklarımızın geleceği için tasarlıyor ve üretiyoruz.”